Marki

Boccadamo Jewels to wysublimowane, kobiece kolekcje odzwierciedlające włoski kunszt jubilerski. Wykonane są ze srebra i brązu, pozłacane lub rodowane oraz pięknie ozdobione kamieniami naturalnymi, kryształami i perłami Swarovskiego. Są kwintesencją tradycji, stylu i jakości Made in Italy, uwielbiane przez kobiety nowoczesne i wymagające.

Kolekcje dla mężczyzn dyskretnie podkreślają męską elegancję i własny styl. W bogatej ofercie Boccadamo Man można znaleźć kolekcje eleganckie, smart casual oraz sportowe. Są wykonane ze stali jubilerskiej, skóry, kauczuku, a wybrane kolekcje ozdobione są elementami ceramicznymi i kryształkami. Każdy mężczyzna znajdzie odpowiednią kolekcję, aby wyrazić swój nowoczesny, męski styl.

Zawsze na czasie i w zgodzie z najnowszymi trendami marka Mya skierowana jest to młodych kobiet i dziewczyn uwielbiających bawić się modą. Są to kolekcje wykonane ze srebra i stali jubilerskiego, ozdobione kryształami Swarovskiego, perłami oraz kamieniami naturalnymi. Charakteryzują się modnymi kolorami i wzornictwem glamour.  

 

TooBe jest najmłodszą marką Boccadamo powstałą w odpowiedzi na innowacyjne trendy w biżuterii dla młodych dziewczyn. Absolutnym hitem stały się szałowe gumowe bransoletki, dostępne w najróżniejszych kolorach i wariantach. Dodatkowo ozdobione kryształkami Swarovskiego, perełkami i innymi kamieniami naturalnymi są idealnymi kolekcjami dla młodych amatorek mody. 

 

Zabawa, kolory, wzory, zwierzątka, gwiazdki, kryształki, te wszystkie elementy składają się na kolekcje marki Boccadamo Petit dla dziewczynek. Wszystkie kolekcje wykonane są ze srebra, ozdobione kryształkami i emalią jubilerską. Stworzona z myślą o młodziutkich wielbicielkach mody, pragnących wejść w zabawny, ale zarazem elegancki świat biżuterii. Linia ta składa się z naszyjników, bransoletek, kolczyków i pierścionków. 

top

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityce Prywantości. Zmiany można wprowadzić w ustawieniach przeglądarki.

Close
Inline